DOM LUDOWY W GULINKU

Kierownik: Agnieszka Popławska

Czynny:

Poniedziałek ——-
Wtorek 14.00-19.00
Środa 15.00-19.00
Czwartek 14.00-19.00
Piątek ——–
Sobota 13.00-19.00

 

Z wielką przyjemnością zapraszamy do Świetlicy wiejskiej w Gulinku, który istnieje od 2009 roku. Poprzez zabawę, naukę i pracę chcemy pokazać dzieciom, młodzieży i dorosłym, jak wspaniałą przygodą jest zdobywanie wiedzy i kreatywne spędzanie czasu w miłym towarzystwie. Na naszych zajęciach pragniemy rozwijać i inspirować uczestników do twórczego myślenia oraz tworzenia nowych rozwiązań.

Na wyposażeniu naszej świetlicy znajduje się różnego rodzaju sprzęt i gry, które bez wątpienia pomogą w realizacji naszych zamierzeń. Znajdziemy tutaj wiele gier: dydaktycznych, zręcznościowych, strategicznych, jak również gier dla najmłodszych, 3 stanowiska komputerowe, sprzęt RTV, kino domowe, projektor multimedialny, stół do gry w bilard i do tenisa stołowego. Świetlica posiada także zaplecze kuchenne i plac zabaw z ogródkiem jordanowskim na zewnątrz.

W naszej świetlicy odbywają się różne zajęcia dla młodszych i starszych mieszkańców Gulinka i nie tylko. We współpracy z Filią Gminnej Biblioteki Publicznej każdego roku organizowane są zabawy i festyny rodzinne z okazji dnia dziecka, zakończenia wakacji oraz andrzejek. Organizujemy również akademię z okazji Dnia Babci i Dziadka. W roku szkolnym odbywają się zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży.

 

Serdecznie zapraszamy! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!